Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Nawigacja

Treść strony

Zakres działalności Centrum Kultury:

Popularyzacja i zaspokojanie potrzeb kulturalnych  środowiska lokalnego. Tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego, folkloru i sztuki ludowej. Wyzwalanie inicjatyw społecznych dla rozwoju kultury. Edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę. Organizowanie wystaw, konkursów w różnych dziedzinach, koncertów, przeglądów i festiwali oraz imprez kulturalnych wynikających przede wszystkim z kalendarza imprez.

Sekcje artystyczne:

- zajęcia wokalne

- zajęcia taneczne

- nauka gry na gitarze

- nauka gry na keyboardzie

- zajęcia rękodzieła artystycznego dla  dzieci, młodzieży i dorosłych


*****


Sala Widowiskowa
Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy dysponuje salą widowiskową na 180 miejsc.

Odbywają się tam spektakle, przedstawienia teatralne, duże konferencje, koncerty, operetki.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Koszt wynajmu sali to 150zł/h.
Kontakt:

Tel. 52 35 15 370
Ul. Niepodległości 43
88-150 Kruszwica


*****

 

Sala Konferencyjna - Zagople
Z dniem 1 stycznia 2013 roku Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit" w Kruszwicy jest wynajmującym obiekt znajdujący się przy ulicy Kujawskiej 12 (dawny KSM Popiel).

Obiekt posiada salę konferencyjno-widowiskową wyposażoną w stoły i krzesła, nagłośnienie (do wynajęcia), zaplecze kuchenne, szatnie, 2 salki konferencyjno-edukacyjne, toalety.

Salki przystosowane są do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą :sekcji wokalnej, sekcji rękodzieła, sekcji plastycznej oraz sekcji modelarskiej.

Na sali konferencyjno- widowiskowej prowadzone są zajęcia aerobiku, swoje spotkania mają kluby seniora, dzieci w ramach sekcji tanecznej uczą się układów choreograficznych.

Ponadto sala wynajmowana jest na konferencje, pokazy, zabawy karnawałowe, imprezy rodzinne.

Koszt wynajęcia sali: 40,00 zł/godz

Kontakt:
Tel. 722-010-592
Ul. Kujawska 12
88-153 Kruszwica


*****

Sala Konferencyjna (duża i mała)
Szkolenia i konferencje

Zapraszamy do współpracy przy organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i sympozjów, a także bankietów oraz imprez integracyjnych dla firm.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
Koszt wynajęcia sali:
- konferencyjna (duża)   80,00 zł/godz
- konferencyjna (mała)   50,00 zł/godz


Kontakt:

Tel. 52 35 15 233
Hotelik Sportowy
Ul. Poznańska 17
88-150 Kruszwica

 • autor informacji: Marzena Stróżyk
  data wytworzenia: 21.01.2010
 • opublikował: Administrator Systemu
  data publikacji: 2010-01-21 11:29
 • zmodyfikował: Administrator Systemu
  ostatnia modyfikacja: 2015-10-01 16:34

Zakres działalności Centrum Sportu:

Hotel Sportowy

Oferujemy szereg funkcjonalnych rozwiązań i infrastrukturę multimedialną. Hotelik Sportowy jest prowadzony przez Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy. Posiada 48 miejsc noclegowych w przytulnych odnowionych pokojach 2,3,4 osobowych.

Idealnie połączą tu Państwo odpoczynek z aktywnością i rekreacją. Hotel znajduje się na terenie kompleksu sportowego CKIS „Ziemowit” . Mają Państwo do dyspozycji korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, boisko do koszykówki, bieżnię, ścieżki rowerowe.

Współpracujemy z Oddziałem Nadgoplańskim PTTK w Kruszwicy, który w swojej ofercie ma rejs statkiem „Rusałka” po jeziorze Gopło, bankiet z atrakcjami na statku, a także zwiedzanie zabytków z przewodnikiem oraz wycieczki po okolicy np: Biskupin, Ciechocinek lub Licheń. Kruszwica jest miasteczkiem historycznym położonym nad Jeziorem Gopło w rejonie Kujaw. Posiada zabytki : legendarna „Mysia Wieża ”, Kolegiata, Pałac w Kobylnikach, drewniany kościół w Rechcie, zbiory wykopalisk z którymi można się zapoznać w ekspozycji archeologicznej.

Wokół jeziora rozciąga się rezerwat przyrody - Nadgoplański Park Tysiąclecia z bogatą fauną i florą.

Hotelik Sportowy to doskonałe miejsce dla osób odwiedzających kujawy oraz region kujawsko-pomorski w celach biznesowych i turystycznych. Hotel leży z dala od miejskiego zgiełku, ale w odległości zaledwie 3 km od głównej atrakcji turystycznej- Mysiej Wieży.

Organizujemy inscenizacje bitew średniowiecznych rycerzy a wszystko to można oglądać siedząc przy ognisku lub grillując przed obiektem.

Dla naszych Gości oferujemy wygodne i przestronne pokoje, a także sale szkoleniową, konferencyjną,, restauracje. Połączenie funkcji biznesowej i rekreacyjnej umożliwia przeprowadzenie atrakcyjnych imprez integracyjnych.

Organizujemy inscenizacje bitew średniowiecznych rycerzy a wszystko to można obejrzeć siedząc przy ognisku lub grillując przed obiektem.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Usługi, które Państwu proponujemy:

 • restauracja
 • korty tenisowe
 • usługi pralnicze
 • przechowalnia bagażu
 • Internet
 • transport Taxi
 • możliwość przyjazdu z pupilem
 • bezpłatny monitorowany parking
 • obiekty rekreacyjne
 • budzenie na życzenie

Nieustannie podnoszone kwalifikacje pracowników hoteliku to w rezultacie setki zadowolonych klientów.

Zapraszamy!

Recepcja

Tel. 52 35 15 233

REGULAMIN HOTELU

Dyrekcja  Hotelu wysoko cenić będzie Państwa współpracę w przestrzeganiu tego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu naszych Gości.

1. Pokój w hotelu wynajmowany jest na doby.

2. Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 do godziny 10.00.

3. Najmując pokój hotelowy gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość hotelowy powinien zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.

5. Hotel uwzględnia życzenia przedłużenia pokoju w miarę posiadanych możliwości.

6. Hotel ma obowiązek zapewnić:

 • warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gościa,
 • bezpiecznego pobytu,
 • profesjonalną i uprzejmą obsługę,
 • sprzątanie pokoju i wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności gościa  tylko i wyłącznie za jego zgodą,
 • wymianę bielizny pościelowej i wymianę ręczników co 3 dni lub na życzenie gościa,

7. Na życzenie gościa hotel świadczy nieodpłatnie następujące usługi:

 • udzielanie informacji związanych z pobytem  budzenie o wyznaczonej godzinie

8. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o niezwłoczne zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwi dyrekcji hotelu natychmiastową reakcję .

9. Hotel odpowiada za kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe oraz dzieła sztuki wyłącznie w przypadku złożenia ich do depozytu hotelowego.

10. Gość powinien zawiadomić recepcję hotelową o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

11.  Każdorazowo opuszczając pokój gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucze pozostawić w recepcji.

12. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobą trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należna za pobyt opłatę.

13.  Osoby niezameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7.00 do godziny 22.00.

14.  W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy  od godziny 22.00 do godziny 7.00.

15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego.

16. Jeśli hotel poniesie znaczne straty z powodu niezrealizowanej rezerwacji, gość , który tej rezerwacji dokonał może być zobowiązany do uiszczenia rekompensaty w wysokości do 50% ceny wynajmu tego pokoju.

17. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Wyceny uszkodzeń dokonuje pracownik recepcji.

18. Hotel może  odmówić przyjęcia Gościa, który podczas pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników hotelu albo innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowania hotelu.

19. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa w pokoju hotelowym zostaną złożone w hotelowym depozycie i przechowane przez okres 3 miesięcy.

20.  Wynajęcie pokoju jest adekwatne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

CENNIK

Pokoje z łazienką:

1 - osobowy 60 zł

2 - osobowy 100 zł

3 - osobowy 120 zł

4 - osobowy 140 zł


Pokoje bez łazienki:

4 - osobowy 33 zł za osobę

 

Korty Tenisowe

Posiadamy dwa korty do tenisa ziemnego bez zadaszenia.
Uwaga!
Wypożyczenie rakiet i piłek w cenie wynajęcia kortów.

Regulamin korzystania z kortów tenisowych
Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy

I Postanowienia ogólne
1. Zarządcą kortów tenisowych jest jednostka budżetowa Gminy Kruszwica Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit", dalej zwana CKiS "Ziemowit"
2. Korty tenisowe są czynne w sezonie od świtu do zmroku.
3. Użytkownikami kortów tenisowych mogą być wyłącznie osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, które zaakceptowały postanowienia niniejszego regulaminu oraz zobowiązały się do jego stosowania. Mieszkańcy gminy Kruszwicy oraz placówki oświatowe z terenu gminy mają pierwszeństwo w korzystaniu z kortów tenisowych.

II Rezerwacja kortów tenisowych
1. Rezerwacji kortów tenisowych można dokonać osobiście w recepcji Hotelu Sportowego przy ul. Poznańskiej 17 w Kruszwicy, bądź telefonicznie pod numerem: 52 351 52 33.
2. Rezerwacji można dokonywać z wyprzedzeniem maksymalnie 10 dni. Każdy użytkownik kortów ma prawo do złożenia w tygodniu kalendarzowym maksymalnie dwóch rezerwacji z wyprzedzeniem. Ograniczenie ilości rezerwacji nie dotyczy rezerwacji składanych w dniu korzystania z kortu. W ciągu jednego dnia nie można zarezerwować więcej niż 3 godzin.
3. Odwołanie rezerwacji powinno nastąpić nie później niż na 6 godzin przed ustalonym terminem korzystania z kortów tenisowych. Za rezerwacje niewykorzystane lub nieodwołane, rezerwujący może zostać obciążony opłatą jak za grę.
4. Zarządca uprawniony jest do wynajęcia kortów tenisowych innej osobie, jeśli Użytkownik nie stawi się na korcie tenisowym w ciągu 15 minut, licząc od początku terminu rezerwacji, oraz nie powiadomi obsługi o możliwym spóźnieniu.
5. Osoby nie regulujące zobowiązań finansowych za zarezerwowane godziny, nie mogą korzystać z kortów tenisowych oraz dokonywać kolejnych rezerwacji.
6. Zarządca ma prawo do odwołania rezerwacji w każdym czasie, jeśli konieczność taka uzasadniona jest stanem technicznym obiektu, awarią, przerwami w dostawie mediów lub okolicznościami, za które Zarządca nie ponosi odpowiedzialności. Ponadto, Zarządca zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji z powodu organizacji turniejów tenisowych i imprez sportowych, a także w razie konieczności wykonania czynności konserwacyjnych i porządkowych. Za rezerwacje tak odwołane, Zarządca nie odpowiada finansowo.

III Opłaty za korzystanie z kortów
1. Wysokość opłat za korzystanie z kortów tenisowych ustala Dyrektor CKiS "Ziemowit". Obowiązujący cennik znajduje się recepcji Hotelu Sportowego i stanowi integralną część niniejszego Regulaminu.
2. Opłatę można uiścić przed wejściem na kort tenisowy lub zaraz po zakończonej grze.
3. Opłata za godzinę korzystania z kortu tenisowego obejmuje: wejście na kort, efektywny czas gry, uporządkowanie kortu przez Użytkownika po skończonej grze, zejście z kortu.
4. W przypadku znacznego pogorszenia się warunków atmosferycznych (uniemożliwiających grę) po wejściu na kort tenisowy użytkownik będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty proporcjonalnej do wykorzystanego czasu gry.

IV Szkółki tenisowe oraz zajęcia z instruktorami
1. Organizowanie na kortach tenisowych płatnych lekcji, instruktażu, treningów etc. może nastąpić wyłącznie za zgodą Dyrektora CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy i na zasadach niniejszego regulaminu. Użytkownik prowadzący działalność w tym przedmiocie, zobowiązany jest do podpisania odpowiedniej umowy z CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy, określającej warunki finansowe i dodatkowe zasady korzystania z kortów.
2. Użytkownik, który prowadzi na kortach tenisowych płatne lekcje, instruktaż, treningi etc. organizuje zajęcia na własny rachunek oraz na własną odpowiedzialność. Użytkownik taki ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób biorących udział w zajęciach oraz zobowiązany jest do zapewnienia we własnym zakresie opieki medycznej. Zarządca nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone uczestnikom w toku takich zajęć.
3. Organizowanie na kortach tenisowych płatnych lekcji, instruktażu, treningów etc. może odbywać się tylko i wyłącznie na korcie nr 2 (od strony jeziora). Na korcie nr 1 zajęcia takie mogą się odbywać w sytuacjach wyjątkowych tylko za zgodą Dyrektor CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy.

V Zasady korzystania z kortu tenisowego
1. Decyzję o dopuszczeniu kortu do gry podejmuje każdorazowo obsługa kortów tenisowych.
2. Użytkownicy kortów tenisowych zobligowani są do:
a) Gry w kompletnym i estetycznym stroju sportowym oraz w obuwiu o rzeźbie podeszwy przystosowanej dla ziemnego kortu tenisowego.
b) Bezwzględnego stosowania się do poleceń, uwag lub wytycznych obsługi obiektu.
c) Przestrzegania przepisów BHP, przeciwpożarowych, sanitarnych oraz wszystkich przepisów porządkowych i organizacyjnych obowiązujących na terenie obiektu.
d) Zachowania czystości i porządku.
e) Zachowania się w taki sposób aby nie zakłócać gry osobom korzystającym z kortów sąsiednich.
f) Po zakończeniu gry do załatania powstałych ewentualnie dziur oraz wyrównania całej nawierzchni kortu specjalistyczną siatką.
3. Użytkownikom kortów tenisowych zabrania się:
a) Korzystania z kortów wilgotnych, w których podczas biegania robią się dziury.
b) Niszczenia bądź przestawiania sprzętu, urządzeń i wyposażenia obiektu.
c) Spożywania na terenie obiektu napojów alkoholowych, zażywania narkotyków lub wszelkich substancji odurzających i psychotropowych, a także palenia tytoniu.
d) Przebywania na terenie obiektu w stanie po spożyciu alkoholu, narkotyków, substancji odurzających i psychotropowych.
e) Wnoszenia i posiadania na terenie obiektu broni, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, przedmiotów niebezpiecznych, napojów alkoholowych, narkotyków, środków odurzających i psychotropowych.
f) Wchodzenia i przebywania na terenie obiektu ze zwierzętami, za wyjątkiem osób niewidomych używających psów jako przewodników.
g) Używania wulgaryzmów oraz słów powszechnie uznawanych za obelżywe.

VI Postanowienia dodatkowe
1. Dzieci do lat 13 mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
2. Prowadzenie na terenie obiektu działalności usługowej, handlowej, gastronomicznej uwarunkowane jest wyłącznie uzyskaniem zgody Dyrektora CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy.
3. Zarządca nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub zniszczenie rzeczy wniesionych na teren obiektu, a ponadto nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez Użytkowników.
4. Zarządca nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia wywołujące szkodę, zaistniałe w toku korzystania przez Użytkowników z kortów tenisowych, a w szczególności spowodowane nie przestrzeganiem postanowień niniejszego regulaminu oraz obowiązujących na terenie obiektu przepisów.
5. Użytkownicy kortów tenisowych odpowiadają na zasadach ogólnych za wszelkie szkody wyrządzone ich działaniem lub zaniechaniem.
6. Dyrektor CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy zastrzega sobie prawo do jednostronnego unieważnienia rezerwacji, karnetów i umów uprawniających do korzystania z kortów tenisowych, bez ponoszenia z tego tytułu konsekwencji finansowych.

VII Postanowienia końcowe
1. Osoby nie przestrzegające postanowień niniejszego regulaminu oraz obowiązujących na terenie obiektu przepisów, zostaną wyproszone z obiektu bez prawa do zwrotu uiszczonych opłat za korzystanie z kortów tenisowych.
2. Skargi i wnioski można składać obsłudze obiektu, lub Dyrektorowi CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy.
3. Wszelkie spory, które mogą powstać w wyniku stosowania niniejszego regulaminu, będą rozpatrywane i rozstrzygane przez Dyrektora CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy.
4. Regulamin dostępny jest w recepcji Hotelu Sportowego przy ul. Poznańskiej 17 w Kruszwicy lub na stronie internetowej CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy www.ckis-ziemowit.pl.

CENNIK USŁUG
KORTY TENISOWE

1. Korzystanie z kortów w okresie od maja do 31 października
1) Bilet normalny
a) po godz. 16:00 - 15,00 zł/godz. za kort
b) do godz. 16:00 - 10,00 zł/godz. za kort

2) Bilet ulgowy
a) po godz. 16:00 - 10,00 zł/godz. za kort
b) do godz. 16:00 - 5,00 zł/godz. za kort

Zapraszamy!

Informacja, rezerwacja:

Tel. 52 35 15 233

 • autor informacji: Marzena Stróżyk
  data wytworzenia: 22.01.2010
 • opublikował: Administrator Systemu
  data publikacji: 2010-01-21 13:56
 • zmodyfikował: Administrator Systemu
  ostatnia modyfikacja: 2015-11-09 11:59

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2641
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2015-11-09 11:59

Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy

NIP: 5562657400
REGON: 340444216

Hotel Sportowy
ul. Poznańska 17
88-150 Kruszwica

Sala widowiskowa
ul. Niepodległości 43
88-150 Kruszwica
tel./fax: +48 52 351 53 70

Sala konferencyjna
ul. Kujawska 12
88-153 Kruszwica
tel. +48 722 010 592

Dane kontaktowe

Recepcja hotelu sportowego / sekretariat
tel./fax: +48 52 351 52 33

Korty, boisko piłkarskie, sala konferencyjna
tel./fax: +48 52 351 52 33

Restauracja Sportowa
Radosław Doligalski, tel. +48 782 399 783

Sekcja marketingu i organizacji imprez
tel./fax: +48 52 35 15 233

Panorama Kruszwicka
tel. +48 52 35 15 233
tel. +48 52 35 15 370

e-mail: info@ckis-ziemowit.pl

Adres strony internetowej:
www.ckis-ziemowit.pl

Godziny urzędowania

7.00 - 15.00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 97518
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-04-30 11:35

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl